Autoři webu STAVAŘINA.CZ jsou absolventy fakulty stavební Českého vysokého učení technického v Praze. Obory jejich studia byly Pozemní stavby a konstrukce – Petr Jůn a Vodní hospodářství a vodní stavby – Miroslav Brouček. V současné době oba rozšiřují svou bázi znalostí na katedře mechaniky při doktorském studiu. Předmětem jejich odborného zájmu je zejména numerické a experimentální modelování chování vláknobetonu a interakce podloží a horní stavby při ovlivnění podzemní vodou.

        „Naším cílem je vytvoření komplexní databáze informací, která pokryje všechny základní oblasti stavebnictví a umožnit tak uživateli nalézt odpovědi na dotazy týkající se běžných problémů stavební praxe. Rádi bychom, aby získané informace měly přínos jak finanční, z pohledu stavebníka, který ušetří či se vyvaruje chyb, tak vzdělávací, kdy uživatel získává informace, které by jinak musel hledat v konkrétní odborné literatuře.“

        Mezi další oblasti působení autorů patří získávání energie z obnovitelných zdrojů a obchodování na kapitálových trzích. Další informace o doporučovaných produktech lze naléz na serveru CETAM.CZ.

 

Nahoru

Stavařina.czNovinkyTémataSlovník

Stavařina.cz
Novinky
Témata
Radíme vám
Nabízíme
Slovník pojmů
Diskuze
O autorech
Napište nám

Autoři: Ing. Petr Jůn & Ing. Miroslav Brouček

Doporučujeme:

Proč a jaké materiály doporučujeme

1. Fotovoltaické fólie UniSolar

2. Vegetační rohože

Více na CETAM.CZ

Nejčtenější články:

1. Skladba podlahy

2. Prkenné podlahy pod plovoucí ...

3. Ploché střechy - návrh a provedení

4. Plastová okna - výběr a provádění

5. Plísně v interiéru